Styrke og kampsport til 100 kr,- om måneden

Bestyrelse:

Formand (ulige år)

Martin Bliddal, Jasminalle 6, 6920 Videbæk

e-mail: martin@styrkesporten.dk

Mobil: 308 208 99


Næstformand (ulige år)

Rene Iversen

e-mail: rene@styrkesporten.dk

Mobil: 20 98 44 67


Kasserer (lige år)

Lotte Bliddal, Jasminalle 6, 6920 Videbæk

e-mail:lotte@styrkesporten.dk 

Mobil: 4044 2775 (send en sms - min telefon er altid på lydløs)


Sekretær (lige år)

Elsebeth Due-Jensen, Herningvej 26, 6920 Videbæk

e-mail: elsebeth@styrkesporten.dk

Mobil: 28 25 86 83


Medlem (ulige år)

Bruno Hansen, Raghedevej 8, 6920 Videbæk

e-mail: bruno@styrkesporten.dk

Mobil 61 71 80 76  


_____________________________


Revisor: Henning Thorsen

e-mail: henning@styrkesporten.dk

Mobil: 2148 4528